Náš Tím

Sme ambiciózny tím stavbárov s viac ako 12 ročnými skúsenosťami v stavebníctve. V roku 2018 sme prešli na spoločnosť s ručením obmedzeným a rozšírili portfólio stavebných služieb.  

Realizujeme komplexné stavebné služby pri výstavbe a rekonštrukcii rodinných domov a bytov.  Vykonávame odborné stavebné práce ako pokládka dlažby a obkladu, montáž sadrokartónov,  montáž napínacích stropov, výmena okien a dverí a pokládku podláh. Zabezpečujeme elektrikárské, vodárenské a kúrenárske práce. Vykonávame tiež dokončovacie práce ako stierkovanie, omietanie a maľovanie interiérov a exteriérov.

Za svojou prácou si stojíme a garantujeme kvalitu. Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodách napínacích stropov, neváhajte navštíviť sekciu napínacie stropy, kde vám poskytujeme aj foto galériu našich prác a realizácií.

BLOG

Napínané stropy a steny

NAPÍNANÉ STROPY A STENY Počuli ste už o napínaných stropoch a stenách? Je to novinka, ktorá sa používa už pár rokov aj u nás, ale až v poslednej dobre sa stáva čoraz obľúbenejšia v mnohých domácnostiach, ale aj firmách. Montáž napínacích stropov má nesporné výhody, ktoré ocení nejeden z nás, čo má za sebou náročnú rekonštrukciu.

Stavebné rekonštrukcie domácností

STAVEBNÉ REKONŠTRUKCIE DOMÁCNOSTÍ Denne vznikajú nové otázky z oblasti stavebníctva, ktoré lámu hlavy nie len odborníkom ale aj ľuďom, ktorí sa púšťajú do rekonštrukcie domov a bytov. Z hľadiska bývania je Slovensko zaujímavé a to z pohľadu, že každá tretia rodina si radšej rozšíri svoj domov pre mladšiu generáciu namiesto toho aby

Rekonštrukcia vinotéky v Banskej Bystrici

REKONŠTRUKCIA VINOTÉKY V BANSKEJ BYSTRICI Cieľom článku je priblížiť našu prácu a prezentovať výsledok ďalším ľuďom, ktorí uvažujú nad rekonštrukciou a nevedia sa rozhodnúť pre správnu stavebnú firmu. Nedávno sme rekonštruovali interiér vinotéky, ktorú možno aj vy poznáte. Nachádza sa na Kyjevskom námestí v Banskej Bystrici. Našu prácu môžete vidieť na nasledovných fotkách:

Kontakt

  • Javornícka 6168/19, 974 11 Banská Bystrica
  • info@profiinterier.sk
  • +421 918 897 905

PROFI INTERIER s.r.o. – stavebné a rekonštrukčné práce | Mob: 0918 897 905 | E-mail: info@profiinterier.sk | Po-Pi: 8:00-16:00 | © Profiinterier.sk 2010-2018