MONTÁŽ DVERÍ

Vymieňame a montujeme interiérové a vchodové dvere. Ak renovujete alebo rekonštruujete byt, či dom a uvažujete aj o výmene zárubní a dverí, tak máme pre vás ponuku kvalitných interiérových a vchodových dverí s dodaním aj montážou.

INTERIÉROVÉ DVERE

Interiérové dvere slúžia na predelenie priestorov v domácnosti. Trendy určujú, že v bytoch a domoch preferujeme otvorené priestory, no napriek tomu sú miesta v dome, kde chceme mať kľud, či už je to pracovňa, spálňa alebo detská izba. Interiérové dvere sa tak stávajú súčasťou interiéru, ktorý dotvára celý vzhľad nášho bývania. Nechajte si u nás poradiť s výberom kvalitných dverí, vyberte si povrchovú úpravu, vzhľad a my vám ich namontujeme. Montujeme kvalitné interiérové dvere značky ERKADO v dostupných cenách. U nás si môžete vybrať jednokrídlové, dvojkrídlové, ale aj posuvné dvere a zárubne. V prípade záujmu zašleme katalóg.

VCHODOVÉ DVERE

Vchodové dvere sú nesmierne dôležité, a to nie len kvôli svojmu vzhľadu, ale plnia aj bezpečnostnú funkciu. Kvalitné vchodové dvere oddeľujú interiér od vonkajšieho prostredia, a preto by mali plniť aj tepelno-izolačné vlastnosti. Taktiež sú prvým miestom, kde vítame hostí a tak sú aj vizitkou nášho domu, či bytu. Montujeme oceľové aj drevené vchodové dvere v rôznych rozmeroch a farebných vyhotoveniach. Farebná ponuka ako aj vzhľad je široký a záleží od vášho vkusu a požiadaviek.

KLUČKY DO DVERÍ

Ku dverám ponúkame aj širokú škálu kľučiek, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou dverí a celkového dizajnu bývania. Kvalitná kľučka by mala spĺňať viacero faktorov, a to bezchybnú funkčnosťtrendovosť a mala by byť príjemná na dotyk. V našej ponuke si vyberie každý. Ponúkame štítové aj rozetové kľučkyrôznych farieb a dizajnov.

Nechajte si u nás naceniť vchodové alebo interiérové dvere aj s montážou. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a poskytneme Vám cenovú ponuku s možnosťou výberu.

FOTOGALÉRIA NAŠICH REALIZÁCIÍ

Montáže interiérových dverí s oblôžkami

Kontakt

  • Javornícka 6168/19, 974 11 Banská Bystrica
  • info@profiinterier.sk
  • +421 918 897 905

PROFI INTERIER s.r.o. – stavebné a rekonštrukčné práce | Mob: 0918 897 905 | E-mail: info@profiinterier.sk | Po-Pi: 8:00-16:00 | © Profiinterier.sk 2010-2020