MONTÁŽ NAPÍNACÍCH STROPOV

Máme za sebou mnohé úspešné realizácie napínacích stropov, ktorými sa môžete inšpirovať v našom katalógu. Napínací strop umožňuje rôzne farebné kombinácie v lesklom aj v matnom vyhotovení

Správne a profesionálne vyhotovený napnutý strop dokáže oživiť ktorúkoľvek miestnosť v dome alebo v byte a dodať jej jedinečnosť. Či už je to kuchyňa, kúpeľňa, detská izba, obývacia izba alebo kancelária, všetky môžu vyzerať moderne a trendy. Napínacie stropy začínajú naberať na obľúbenosti u zákazníkov najmä z dôvodu rýchlej montáže bez prachu a mokrých procesov. Záruka 10 rokov a ekologická nezávadnosť vám zaručí vyšší komfort bývania. Trendy novinkou sú napínacie dizajnové stropy v rôznych vyhotoveniach a variáciách, ktoré pre vás realizujeme. Realizácie napínacích stropov vykonávame po celom Slovensku. Zaoberáme sa aj výmenou starých okien za nové, montážou parapetov a montážou interiérových a vchodových dverí.

AKÝ JE POSTUP MONTÁŽE NAPÍNACIEHO STROPU ?

Montáž napínacieho stropu začína obhliadkou miestnosti, kde sa strop bude realizovať. Základom rýchlej a bezproblémovej montáže je dôkladná príprava a správne zameranie miestnosti. Pri prvom stretnutí si zákazník vyberie z nášho vzorkovníka fóliu a my zvolíme vhodné kovanie pre uchytenie fólie. Do napínacieho stropu je možné inštalovať akékoľvek svietidlo, revízne dvierka, odsávanie alebo výduchy klimatizácie.

V prvom rade pred začatím montáže musíme zamerať požadovanú výšku stropu. Presnú výšku zameriavame laserom pre dokonalý efekt roviny. Ešte pred montážou stropu je možné strop zatepliť. Rýchlosť inštalácie uchytávacieho kovania závisí do akého podkladu sa inštaluje. V priemere sa kompletne inštaluje strop s rozlohou 30 až 50 m. Pri montáži nie je nutné celkom vypratať miestnosť. Často stačí nábytok umiestniť do stredu miestnosti. Pri montáži nevzniká prach a neprebiehajú mokré procesy na rozdiel od montáže sadrokartónu, kedy je potrebné tmelenie, brúsenie a maľovanie.

Po inštalácii kovania prebieha uchytenie a montáž svietidiel do pôvodného stropu. Do stropu je možné zakomponovať akékoľvek svietidlo, revízne dvierka alebo výduchy klimatizácie. Na uchytenie sa používajú špeciálne objímky. Keď je predpríprava dokončená, nasleduje uchytenie samotného PVC stropu, ktorý sa nahrieva pre svoju vyššiu pružnosť počas inštalácie. Následne sa prirodzeným ochladzovaním fólia sťahuje až vytvorí dokonalú rovinu. Po natiahnutí fólie sa inštalujú svietidlá do predpripravených objímiek. Po inštalácii všetkých komponentov je montáž napínacieho stropu ukončená.

NAŠE REALIZÁCIE A INŠPIRÁCIE NAPÍNACÍCH STROPOV

Možností napínacích stropov je nekonečne veľa, keďže je možné si vybrať z veľkého množstva fólií a tiež si nechať fóliu potlačiť akýmkoľvek grafickým vyhotovením.

Máme za sebou mnoho úspešne realizovaných montáži, a preto vám vieme navrhnúť riešenie alebo poradiť pri výbere napínacieho stropu. Fóliu nie je nutné použiť iba na strop. Ak vás napínacie stropy oslovili a chceli by ste vedieť koľko montáž stropu stojí, pozrite si aj cenník napínacích stropov. Nechajte sa tiež inšpirovať katalógom, ktorý ponúka množstvo inšpirácií a riešení pre domácnosť a kanceláriu.

FOTOGALÉRIA NAŠICH REALIZÁCIÍ

Biely matný strop namontovaný do sadrokartonového otvoru s LED podsvietením po obvode

Biely, translucentný strop s LED podsvietením po obvode

Zložitá montáž bieleho, matného napínacieho stropu v podkroví RD

Napínací strop s fototlačou a LED podsvietením

Svetelný strop s fototlačou postupne prechádzajúci na stenu

Moderné biele satenové stropy s priznanými drevenými trámami

Čierny satén a fototlač na bielom saténe, herňa Lučenec

Krásny doplnok s motívom oblohy a motýľov, napínací strop s fotopotlačou a LED podsvietením.

Výrobná hala, Košice, biele matné stropy 160 m2, kompletná montáž 5 dni.

Montáž stropu s fototlačou, laboratórium neuroimunologicého ústavu, SAV, Bratislava.

Vesmír nad bazénom.

Napínací strop okolo stropných krokiev.

Biely lesklý strop v kúpeľni s LED podsvietením.

Biely matný strop s LED podsvietením v obývačke.

Montáž stropu do sadrokartónovej rampy v čakárni, ambulancia, Piešťany. Lišta AL-05 montuje sa bez PVC krycej lišty.

Biely lesklý napínací strop so špeciálnou lištou a LED osvetlením po obvode stien.

 

Podsvietená translucidná membrána, vrchná lesklá membrána zabráni usadzovaniu nečistôt na pohladovej membráne a lepšie rozptýli svetlo.

 

Rodinný dom Pezinok, obývačka lesklá, chodba metalická.

 

25 metrov dlhá chodba so stredovým profilom a LED podsvietením

 

Recepcia, Smile Clinic Piešťany. Podsvietený translucent

 

Svetelný strop v kúpeľni, translucentný

 

Napínací strop s fototlačou

 

Kontakt

PROFI INTERIER s.r.o. – stavebné a rekonštrukčné práce | Mob: 0918 897 905 | E-mail: info@profiinterier.sk | Po-Pi: 8:00-16:00 | © Profiinterier.sk 2010-2022