TAPETOVANIE

Chcete oživiť svoj interiér v dome, v byte alebo na pracovisku? Profesionálne nalepená tapeta dokáže rozjasniť každý priestor v dome a dodať mu dizajnový nádych. Vaše steny už nemusia byť jednofarebné.

Obrovský výber tapiet na trhu umožňuje vybrať si čo sa vám páči a perfektne sadne do interiéru. Tapety sa hodia do obývacej miestnosti, spálne alebo do detskej izby. Mnoho reštaurácií a kaviarní zvolilo tapety ako dekoráciu do interiéru a vytvorilo tak úplne iné prostredie. Nebojte sa tapiet.

Veľký výber tapiet môžeme nájsť na internete alebo v ponuke interiérových štúdií. Rozhodnúť sa môžeme pre jednoduchý obrázok, tapetu na jednu stenu alebo pre otapetovanie celej izby.

Na výber sú moderné tapetyklasické tapetydizajnové tapety alebo detské tapety. Tapety môžu byť hladké, textúrované alebo vzorované.

AKO LEPIŤ TAPETY ?

V prvom rade je potrebné si pripraviť podklad, aby stena bola čistá, suchá a rovná.

Povrch steny je potrebné natrieť podkladovým náterom.

Pripravte si tapetu a naneste na jej lepiacu stranu lepidlo na tapetu.

Tapetu môžete začať lepiť.

Pozor si dajte na príliš rýchle schnutie tapety. Zásuvky alebo vypínače radšej zmontujte.

Výsledný efekt lepenia tapiet závisí od šikovnosti majstra, a preto odporúčame toto lepenie nechať na odborníkov. Presnosť lepenia závisí od správneho zamerania a rozloženia tapety. Laserové meranie je u nás samozrejmosťou. Radi vám tapety nalepíme podľa vašich požiadaviek.

FOTOGALÉRIA NAŠICH REALIZÁCIÍ

Rôzne realizácie tapiet v bytových a nebytových priestoroch

Kontakt

PROFI INTERIER s.r.o. – stavebné a rekonštrukčné práce | Mob: 0918 897 905 | E-mail: info@profiinterier.sk | Po-Pi: 8:00-16:00 | © Profiinterier.sk 2010-2022